USŁUGI BUDOWLANE

logo isomeg

Firma ISOMEG specjalizuje się wykonawstwie szeroko rozumianych usług budowlanych, robót ziemnych i drogowych oraz prowadzi działaność deweloperską w ramach projektu Siewierz Jeziorna.

DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKA

Działalność deweloperska jest nową formą aktywności biznesowej prowadzonej przez naszą firmę. Obecnie realizujemy projekt Siewierz Jeziorna, w ramach którego w pierwszym kwartale osiedla budujemy energooszczędne domy jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni około 100 m2. Domki są częścią większego projektu przewidzianego na klika najbliższych lat polegającego na budowie samowystarczalnej jednostki mieszklanej o tej samej nazwie – Siewierz Jeziorna.

REALIZACJIA OBIEKTÓW UŻYTECZNOSCI PUBLICZNEJ I BUDYNKÓW MIESZKANYCH

Jako wykonawca domów jednorodzinnych i budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej zwykle pracujemy w systemie „pod klucz”. Organizujemy dla naszych klientów sprawy formalne i urzędowe, kontaktujemy z doświadczonymi projektantami, doradzamy w doborze materiałów budowlanych oraz negocjujemy ich ceny. Kompleksowo wykonujemy wszystkie prace związane z budownictwem mieszkaniowym.

Podejmujemy również realizacje obiektów w stanie surowym otwartym, stanie surowym zamkniętym i stanie deweloperskim.

Zapewniamy przyłącze instalacji elektrycznej, wodnej, sanitarnej i cieplnej. Podejmujemy również same prace wykopowe i ziemne oraz fundamentowe (ławy i ściany fundamentowe) jak i wyłącznie prace wykończeniowe.

ROBOTY DROGOWE

Obok wykonawstwa domów jednorodzinnych specjalizujemy się w budownictwie drogowym. Współpracujemy z samorządami gminnymi i  w poprzednich latach byliśmy odpowiedzialni za bieżące utrzymanie i naprawę dróg w regionie. Podejmujemy zlecenia przy: budowie dróg asfaltowych, remontach nawierzchni bitumicznej, oznakowaniu czy naprawie chodników.

Dla inwestorów prywatnych realizujemy prace z zakresu budowy nawierzchni drogowej asfaltowej, betonowej, tłuczniowej, brukowej, wykonujemy odwodnienia, przepusty drogowe i umocnienia skarp.

Realizujemy roboty drogowe zarówno na drogach gminnych i ekspresowych jak i na drogach osiedlowych i wewnętrznych.

ROBOTY ZIEMNE

Dzięki nowoczesnemu i wydajnemu sprzętowi ciężkiemu jaki posiadamy oraz wykwalifikowanym operatorom jesteśmy bardzo konkurencyjni w wykonawstwie robót ziemnych. Realizujemy prace wykopowe, załadunkowe i transportowe. Podejmujemy się karczowania terenu, przygotowywania go pod inwestycje, wykopów odwodnieniowych i budowy skarp.

BRUKARSTWO

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie robót brukarskich. Bruk układamy zarówno na wielkopowierzchniowych parkingach i halach (wykorzystując kostki przemysłowe) jak i na terenie prywatnych posesji (używając bruku dekoracyjnego i granitowego). W ramach robót brukarskich dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny a na życzenie klientów wykonujemy bezpłatny projekt zagospodarowania przestrzeni. Jesteśmy również w stanie wykonać usługę na podstawie projektu klienta. Chętnie doradzamy w doborze materiału oraz stworzeniu własnej aranżacji przestrzeni.

brukarstwo 1

projekt i wycena

brukarstwo 2

przygotowanie
i utwardzenie terenu

brukarstwo (3)

układanie
kostki brukowej

Pracujemy na materiałach najlepszych producentów. Na życzenie klienta jesteśmy również gotowi podjąć się realizacji bruku z materiału dostarczonego przez zamawiającego. Ponadto prowadzimy sprzedaż samej kostki brukowej.

Wykonujemy parkingi, podjazdy, chodniki, alejki, schody, rabaty kwiatowe i ścieżki rowerowe. Jesteśmy w stanie wykonać nawierzchnie z kostki brukowej, kamienia naturalnego, betonowych płyt chodnikowych i tarasowych, płyt ażurowych, bruku klinkierowego, granitu i kostki granitowej.

OCIEPLANIE BUDYNKÓW I ELEWACJE

Podejmujemy zlecenia z zakresu termoizolacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Ocieplamy, docieplamy i tynkujemy. Wykorzystujemy sztukaterię budowlaną, elementu klinkieru do zastosowań zewnętrznych, czy okładziny drewniane dla uzyskania oryginalnego wyglądu zewnętrznego budynków.

ocieplenia

PRACE WYKOŃCZENIOWE

Podejmujemy pełną gamę prac wykończeniowych w budownictwie domów jednorodzinnych i w budynkach użyteczności publicznej. Wykonujemy tynki wewnętrzne metodą tradycyjną i maszynową, rozprowadzenie instalacji elektrycznej, wodnej i cieplnej. Realizujemy tynki gipsowe i sufity z płyt kartonowo-gipsowych. Posiadamy specjalistów układających płytki gresowe i cegły ceramiczne na tarasach, wejściach i balkonach. Układamy glazurę łazienkową i kuchenna.

isomeg usługi